Агенція регіонального розвитку Хмельницької області спільно з Польською Агенцією з Розвитку Підприємництва в рамках проекту “Підвищення конкурентоспроможності регіонів України та розвиток польсько-українського економічного співробітництва” організувала візит трьох ІТ-компаній Хмельницької області до Польщі 22-25 жовтня цього року. 
Під час перебування в Польщі учасники місії візьмуть участь в одній з найбільших міжнародних конференцій, пов’язаною з інноваціями та сучасними технологіями, – Wolves Summit. Крім того, представники українського бізнесу матимуть можливість, між іншим брати участь у зустрічах b2b з польськими компаніями, зустрітися з членами найбільших польських ІТ/ІСТ-кластерів та відвідатии стартові простори, створені Google та Facebook.
«Для українських компаній, що працюють в ІТ-галузі, це буде чудовою можливістю встановити нові ділові відносини, обмінятися досвідом та розширити знання про сучасні тенденції в даному секторі», – повідомив директор Агенції регіонального розвитку Хмельницької області Роман Примуш. – Для українського бізнесу така поїздка є безкоштовною, адже польська сторона повністю відшкодовує витрати на подорож до Варшави, проживання та харчування на час візиту».