Агенція регіонального розвитку Хмельницької області спільно з громадською організацією «Хмельницький енергетичний кластер» та Центром ресурсоефективного та чистого виробництва реалізує проект щодо створення клубу підприємств ресурсоефективного та чистого виробництва в Хмельницькій області за підтримки Організації Об’єднаних Націй з промислового розвитку (UNIDO).

Даний клуб передбачає відбір на конкурсних засадах 12 промислових підприємств, що мають власні виробництва з чисельністю до 250 працівників, які проходитимуть безкоштовні навчання щодо підвищення енерго- та ресурсоефективності під егідою спеціалістів проекту. Клуби передбачають тісну комунікацію між учасниками, а також використання набутих знань на власних виробництвах для впровадження ощадного виробництва.

Участь у клубі безкоштовна та передбачає:

– проведення навчальних модулів – 6 різнотематичних модулів (по всіх етапах технологічного процесу);

– за час навчання здійснюється підготовка підприємствами за підтримки фахівців власного action plan та впровадження в себе описаних там опцій;

– по завершенні навчань заплановані візити технічних спеціалістів проекту для підтримки з впровадженням;

– діяльність клубу продовжується в рамках інших активностей та налагодженій співпраці між учасниками.

До участі у проекті запрошуються промислові підприємства, які мають власні виробництва з чисельністю до 250 працівників.

Для участі у проекті просимо Вас заповнити до 20.10.2019 року анкету за посиланням:

https://docs.google.com/…/1FAIpQLSdlYsVe_m0GSdC6jL…/viewform