Агенція регіонального розвитку Хмельницької області спільно з ТОВ “Нейл” підготувала проект модернізації підприємства та встановлення інноваційного обладнання. Проект загальною вартістю 5 980 тис. грн заплановано реалізовувати через програму USAID/«Конкурентоспроможна економіка України».
Товариство планує впровадити нову технологію, яка передбачає застосування сучасних високопродуктивних ліній виробництва цвяхів. Для цього ТОВ «Нейл» необхідно закупити інноваційне устаткування за кордоном, оскільки в Україні подібні аналоги відсутні.
У новій конструкції верстатів цвяхи виходять без забруднення, унеможливлюється створення браку, удосконалені всі операції з транспортування. Обладнання забезпечить автоматизацію виробництва, високу продуктивність та енергоефективність. 
Наразі ТОВ «Нейл» досягло максимального рівня обсягів виробництва. Для повного задоволення потреб споживачів у метизній продукції підприємству не вистачає виробничих потужностей. Через низьку продуктивність устаткування підприємство не здатне швидко реагувати на потреби ринку, не може збільшити обсяги виробництва і створити запаси продукції для її реалізації в сезон підвищеного попиту продукції, знизити собівартість, втрачає замовлення та клієнтів. Натомість реалізація проекту дасть змогу суттєво зменшити кількість браку, підвищити продуктивність виробництва, збільшити обсяги виробництва, створити додаткові робочі місця, збільшити об’єми продажу продукції, розширити клієнтські бази та освоїти нові ринки збуту.


«Критичною проблемою у виробництві метизів машинного застосування є питання якості. Чим менший відсоток браку, тим привабливішим є продукт для споживача. Важливу роль для клієнта також відіграє питання швидкості виконання замовлення. Сьогодні виробники цвяхів України працюють за старими технологіями, а на ринок заходять польські компанії, які пропонують продукт з меншим відсотком браку. Ми втрачаємо конкурентоздатність, і особливо це відчувається на зовнішніх ринках. Підприємство зацікавлене у розширенні експансії зовнішніх ринків, але на даний момент обмежене виробничими можливостями», – підсумував директор Агенції регіонального розвитку Хмельницької області Роман Примуш.

Довідково. Основний вид діяльності ТОВ «Нейл», заснованого ще у 1994 році, – виробництво цвяхів, що відповідають німецьким стандартам. Крім традиційних будівельних, столярних та покрівельних, підприємство виготовляє спеціальні види цвяхів – в бобінах та розсипні, які використовуються у виробництві дерев’яної тари та піддонів. Для виробників EUR-палет компанія пропонує цвяхи, сертифіковані Європейською Палетною Асоціацією EPAL та UIC. Клієнти також можуть придбати у компанії різні засоби кріплення перевірених постачальників – саморізи, шурупи, конфірмати, болти, гвинти, гайки, шайби, стержні різьбові, анкери, свердла тощо.
За весь період існування товариство налагодило успішну співпрацю із закордонними компаніями Нідерландів, Болгарії, Румунії, Молдови, Угорщини. Загалом зовнішній ринок займає 26,6% у загальних об’ємах продажу продукції, внутрішній – 73,4%.
На підприємстві створено 227 робочих місць.