Директор Агенції регіонального розвитку Хмельницької області Роман Примуш взяв участь у семінарі «Підвищення потенціалу агенцій регіонального розвитку для надання послуг, у тому числі щодо залучення прямих іноземних інвестицій».
Семінар, організований Групою радників з впровадження державної регіональної політики в Україні Програми «U-LEAD з Європою» для представників Агенцій регіонального розвитку України, відбувся 24-25 вересня 2019 року у місті Києві.
Під час семінару короткостроковий експерт Групи радників Лаурі Лааксо висвітлив питання формування портфоліо послуг Агенцій регіонального розвитку, а також планування процесів їх надання клієнтам. Учасники семінару обговорили потреби наявних і потенційних клієнтів агенцій та шляхи їх задоволення через надання послуг найбільш ефективним способом.
«Портфоліо послуг відображає професійний розвиток та досягнення за певний період. Відповідно, індивідуальний підхід, ретельне вивчення потреб клієнтів, чітке визначення їх проблем, тісна співпраця стануть основою для надання Агенціями якісних послуг. Переймати новий досвід завжди корисно, особливо від іноземних фахівців, які багато років займаються розвитком громад та залученням інвестицій», – так прокоментував участь у заході Роман ПРИМУШ.
Довідково. «U-LEAD з Європою: Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку» підтримує створення системи прозорого і підзвітного багаторівневого врядування, яке задовольнятиме потреби громадян. Це передбачає посилення спроможності ключових суб’єктів на національному, регіональному та місцевому рівнях впроваджувати нову державну регіональну політику та реформу місцевого самоврядування та територіальної організації влади, а також забезпечувати покращення якості адміністративних послуг на місцевому рівні.